پروتز های متحرک بعد از ایمپلنت
پروتز های متحرک بعد از ایمپلنت
مهر ۲۸, ۱۳۹۵
برند ایمپلنت
ایمپلنت کوتاه: چه مواقعی باید از ایمپلنت کوتاه استفاده کرد
آبان ۲۱, ۱۳۹۵

ایمپلنت های سوئیسی: برترین ایمپلنت های ساخت سوئیس کدامند

ایمپلنت های سوئیسی

ایمپلنت های سوئیسی: برترین ایمپلنت های ساخت سوئیس کدامند

ایمپلنت های سوئیسی : برترین ایمپلنت های ساخت سوئیس کدامند

اشترومن

برترین برند ایمپلنت ساخت کشور سوئیس است و ایمپلنت های سوئیسی است و جز 5 برند ایمپلنت برتر دنیا شناخته می شود با سابقه طولانی در ساخت ایمپلنت دندان و نوآوری ایمپلنت دندانی بسیار خوبی محسوب می شود متاسفانه قیمت این برند ایمپلنت گران بوده و بسیاری از جراحان رغبتی به استفاده از ان به علت قیمت بالا و حاشیه کم سود ان نسبت به سایر برند های ایمپلنت ندارند. این برند در ایران بنام آی تی آی شناخته می شود و شرکت مهرارابن نمایندگی انرا دارد. این برند انواع ایمپلنت با قابلیت بار گذاری 4 تا 6 هفته رادارد.

http://www.straumann.com/en/home.html

ایمپلنت های سوئیسی: برترین ایمپلنت های ساخت سوئیس کدامند

SPI

برند ایمپلنت اس پی ای یکی از برند ها و ایمپلنت های سوئیسی می باشد.این برند ایمپلنت ساخت کمپانی تومن مدیکال سوئیس است که قدمت زیادی در ساخت ایمپلنت دندان دارد و موفقیت قابل قبول در ایمپلنت سوئیسی دارد این برند به نسبت قیمت بالایی دارد ولی از اشترومن ارزانتر است نمایندگی این برند ایمپلنت در ایران شرکت بن تاژ پارس دارد. این ایمپلنت دندانی دارای انواع اکتیو نیز می باشد که می توان پروتز را در 45 روز قرار داد.

http://www.thommenmedical.com/

SIC

اس ای سی از برند های ایمپلنت ساخت کشور سوئیس است که قدمت زیادی ندارد ولی در ایران بنسبت فروش مناسبی دارد که قیمت پایین ان نسبت به برند های ایمپلنت اروپایی از دلایل فروش مناسب ان است بنظر نگارنده تحلیل استخوان اطراف ایمپلنت دندانی و موفقیت در حد برند های ایمپلنت کره ای خوشنام و یا کمتر از ان است البته  بسیاری  برند های سوئیسی را بعلت معروفیت برند اشترومن برند های برتر می دانند.نمایندگی این برند ایمپلنت در ایران شرکت بن تاژپارس می باشد.

http://www.sic-invent.com/

 

Biodental Implant

یکی از برند های ایمپلنت سوئیسی موجود در باز ایران است که قدمت چندان زیادی ندارد این شرکت در سالهای اخیر با  تغییر طراحی و ارائه اباتمنت های زیرکونیوم در بازار ایمپلنت دندان ایران سهم کوچکی دارد. به نظر نگارنده ایمپلنت های دندانی نسل اول این برند ایمپلنت مشکلاتی چون شکستگی اباتمنت داشتند که امیدوارم در طرح های جدید این مشکلا حل شده باشد نمایندگی این شرکت در ایران شرکت بایودنتال ایرانیان است

http://www.axis-biodental.ch/home.php

ایمپلنت ایده Ihdeh

ایمپلنت ایده که بنام دکتر ایده شناخته می شود یکی از ایمپلنت های دندانی ساخت کشور سوئیس می باشد این ایمپلنت دندان در کل برند ضعیفی از نظر جراحی و پروتز محسوب می شود و از ایمپلنت های دندانی معمول کره ای هم ضعیف تر است قیمت پایین این برند ایمپلنت برای بسیاری از دندانپزشکان وسوسه انگیز است. نویسنده به عدم استفاده از این برند ایمپلنت توصیه می کند. نمایندگی این برند ایمپلنت در ایران شرکت دوستکام است که در تجهیزات دندانپزشکی شرکت معروف و خوشنامی است.

http://www.implant.com/de/

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *