کاشت ایمپلنت دندانی
پروتز های متحرک بعد از ایمپلنت
مهر ۲۸, ۱۳۹۵
ایمپلنت دندان کوتاه
ایمپلنت کوتاه: چه مواقعی باید از ایمپلنت کوتاه استفاده کرد
آبان ۲۱, ۱۳۹۵

ایمپلنت های سوئیسی: برترین ایمپلنت های ساخت سوئیس کدامند

ایمپلنت های دندانی سوئیسی

ایمپلنت های سوئیسی: برترین ایمپلنت های ساخت سوئیس کدامند

ایمپلنت های سوئیسی : برترین ایمپلنت های ساخت سوئیس کدامند

اشترومن

برترین برند ایمپلنت ساخت کشور سوئیس و ایمپلنت های سوئیسی است و جز 5 برند ایمپلنت برتر دنیا شناخته می شود با سابقه طولانی در ساخت ایمپلنت دندان و نوآوری ایمپلنت دندانی بسیار خوبی محسوب می شود متاسفانه قیمت این برند ایمپلنت گران بوده و بسیاری از جراحان رغبتی به استفاده از ان به علت قیمت بالا و حاشیه کم سود ان نسبت به سایر برند های ایمپلنت ندارند. این برند در ایران بنام آی تی آی شناخته می شود. این شرکت مستقیما در ایران شعبه دارد. این برند انواع ایمپلنت با قابلیت بار گذاری 4 تا 6 هفته رادارد.

http://www.straumann.com/en/home.html

ایمپلنت های سوئیسی: برترین ایمپلنت های ساخت سوئیس کدامند

SPI

برند ایمپلنت اس پی ای یکی از برند ها و ایمپلنت های سوئیسی می باشد.این برند ایمپلنت ساخت کمپانی تومن مدیکال سوئیس است که قدمت زیادی در ساخت ایمپلنت دندان دارد و موفقیت قابل قبول در ایمپلنت سوئیسی دارد این برند به نسبت قیمت بالایی دارد ولی از اشترومن ارزانتر است نمایندگی این برند ایمپلنت در ایران شرکت بن تاژ پارس دارد. این ایمپلنت دندانی دارای انواع اکتیو نیز می باشد که می توان پروتز را در 45 روز قرار داد.این برند با  درجه A  در وزارت بهداشت ثبت شده و استفاده از ان بعنوان یک برند خوب توصیه  می شود

http://www.thommenmedical.com/

SIC

اس ای سی از برند های ایمپلنت ساخت کشور سوئیس است که قدمت زیادی ندارد ولی در ایران بنسبت فروش مناسبی دارد که قیمت پایین ان نسبت به برند های ایمپلنت اروپایی از دلایل فروش مناسب ان است.موفقیت در حد برند های ایمپلنت کره ای معمولی است البته  بسیاری  برند های سوئیسی را بعلت معروفیت برند اشترومن برند های برتر می دانند.نمایندگی این برند ایمپلنت در ایران شرکت بن تاژپارس می باشد.

http://www.sic-invent.com/

 

Biodental Implant

یکی از برند های ایمپلنت سوئیسی موجود در باز ایران است که قدمت چندان زیادی ندارد این شرکت در سالهای اخیر با  تغییر طراحی و ارائه اباتمنت های زیرکونیوم در بازار ایمپلنت دندان ایران سهم کوچکی دارد. . مدیریت این شرکت با خانم دکتر زراعتیان است که تجربه بسیار خوب  ایمپلنت دارند. در حال حاضر این برند در سالهای اخیر با ارائه طرح های حدید ایمپلنت بسیاری از مشکلات قبلی را رفع کرده است ئ می توان این برند را جز ایمپلنت های موفق سوئیسی محسوب کرد.

http://www.axis-biodental.ch/home.php

ایمپلنت ایده Ihdeh

  • ایمپلنت ایده که بنام دکتر ایده شناخته می شود یکی از ایمپلنت های دندانی ساخت کشور سوئیس می باشد قیمت پایین این برند ایمپلنت برای بسیاری از دندانپزشکان وسوسه انگیز است.این ایمپلنت در رده بندی جز ایمپلنت های متوسط محسوب می شود. نمایندگی این برند ایمپلنت در ایران شرکت دوستکام است که در تجهیزات دندانپزشکی شرکت معروف و خوشنام است.

http://www.implant.com/de/

ایمپلنتTRI

یکی از ایمپلنت های سری جدید سوئیسی است که در رده ایمپلنت های متوسط با قیمت ارزان محسوب می شود با توجه جدید بودن این برند نمی توان در مورد موفقیت طولانی این برند اظهار نظر کرد از نظر پلت فورم شبیه اسکرونت زیمر است و با هگز 3.75 با سایر برند های مشابه تقریبا match است

https://www.tri-implants.com/default.aspx

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *