مرکز ایمپلنت دندان تهران
بهترین مرکز ایمپلنت تهران
مهر ۲, ۱۳۹۵
کاشت ایمپلنت دندان
کاشت دندان یا کاشت ایمپلنت: بهترین درمان برای دندان از دست رفته چیست؟
مهر ۱۵, ۱۳۹۵

ایمپلنت های کره ای

ایمپلنت های دندانی کره ای

ایمپلنت های کره ای

ایمپلنت های کره ای در سالهای اخیر عمده بازار ایمپلنت دندانی ایران را در دست گرفته اند. ایمپلنت های کره ای با توجه به قیمت ایمپلنت مناسب و در دسترس بودن قطعات، جاذبه ای زیادی برای جراحان و دندانپزشکان و کلینیک ایمپلنت دارند. باید توجه داشنه باشید که برند ایمپلنت های کره ای مانند سایر محصولات کشور ها  جنس خوب و جنس نامناسب دارند در این قسمت سعی می کنیم به معرفی برند ایمپلنت قابل قبول و مناسب از کشور کره جنوبی بپردازیم:

Osstem

برند ایمپلنت اوستم یکی از برند های معروف کره است این برند ایمپلنت لقب اولین ایمپلنت دندانی کشور کره را یدک می کشد. این ایمپلنت دندان تنها برند ایمپلنت کره ای است که توسط انجمن غذا داروی آمریکا تایید شده است و قابلیت رقابت با برند ایمپلنت دندان خوب اروپا را دارد. در آمریکا بنام های اوستم شناخته می شود . در حال حاضر  دو نوع ایمپلنت دندان این شرکت در ایران ارائه می شود که نوع اس ال ای و نوع سی پی با قابلیت ساخت پروتز دو ماهه است. برای اطلاع بیشتر از سایت شرکت دیدن فرمایید.

وب سایت رسمی برند اوستم

Dentium

در ایران بنام ایمپلنتیوم شناخته می شود  و پر فروش ترین برند ایمپلنت کره ای در ایران است. سادگی جراحی و قیمت ایمپلنت مناسب از مزایای آن است. در رده بندی برند ایمپلنت های کره رتبه  3 را دارد. برای اطلاع بیشتر به وب سایت شرکت مراجعه فرمایید.

وب سایت شرکت دنتیوم

Megagen

برند ایمپلنت مگاژن یکی از ایمپلنت های خوب کره محسوب می شود معروفیت این شرکت بعد از خرید آن توسط شرکت اشترومن بیشتر شد و در حال حاضر علاوه بر کره در اروپا هم تولید می شود یکی از مراکز تولید ان در اروپا کشور لیتوانی است در دو نوع انی وان و انی ریج تولید می شود در ایران نمایندگی اشترومن شرکت مهرابن پخش این برند ایمپلنت را بعهده دارد. برای اطلاع بیشتر به وب سایت شرکت مراجعه فرمایید.

وب سایت شرکت مگاژن

DIO

دی او یک برند ایمپلنت معروف کره ای است که شرکت معروف دنس پلی امریکا که برند های زایو استر و انکیلوز را در مالکیت خود دارد  انرا خریداری کرد. بنظر نویسنده بعد از سه برند ایمپلنت اول این برند چهارم کره محسوب می شود. قیمت این برند ایمپلنت مناسب می باشد. نمایندگی ان در ایران شرکت افرند اطلس است.

وب سایت شرکت دی او

Neo Biotech

این برند ایمپلنت در ایران بنام سی ام ای هم شناخته می شود قیمت پایین آن جذابیت بیشتری برای بیماران و دندانپزشکان ایجاد کرده است. بنظر نویسنده از نظر جراحی این برند ایمپلنت دندان بسیار خوب است ولی اشکالاتی در قسمت پروتزی دارد مثل شل شدن پیچ ایمپلنت

وب سایت شرکت سی ام ای

 

Dentis

برند ایمپلنت دنتیس یک ایمپلنت دندانی متوسط کره ای است که مشکلاتی در قسمت جراحی دارد  جدیدا سطح این ایمپلنت دندانی به اس ال ای ارتقا پیدا کرده است و تنوع سایز ان بیشتر شده است نمایندگی ان در ایران شرکت دوستکام بعهده دارد

وب سایت شرکت دوستکام

یوفیت

یکی از ایمپلنت های رده متوسط کره محسوب می شودیک ویژگی  در ایمپلنت یوفیت خصوصیت Sylbutment می باشد. در اباتمنت های قدیمی تماس فیکسچر و اباتمنت بواسطه خلل و فرج های موجود در سطح بوده که رفته رفته به علت فشارهای وارده در طی جویدن باعث افزایش فاصله و گپ میان آنها شده است .در اباتمنت های جدید یوفیت با نام Sylbutment تماس میان فیکسچر و اباتمنت بواسطه دو سطح صاف و شیارها است، این شیارها باعث عملکرد آن به صورت یک بدنه الاستیک و توزیع فشارهای وارده به در طی جویدن می شود.نمایندگی این شرکت در ایران رویش نوین مد می باشد

http://ufit-implant.ir/

 

نویسنده : دکتر رضا تبریزی متخصص جراحی دهان و فک وصورت

ایمپلنت های کره ای ایمپلنت های کره ای

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *