عوارض ایمپلنت دندان
عوارض ایمپلنت دندان: آیا ایمپلنت دندانی عوارضی دارد؟
شهریور ۲۵, ۱۳۹۵
ایمپلنت های دندانی کره ای
ایمپلنت های کره ای
مهر ۷, ۱۳۹۵

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

مرکز ایمپلنت دندان تهران

چرا ما ادعا داریم بهترین مرکز ایمپلنت تهران هستیم ؟

این مرکز ایمپلنت در مورد تمام برند ایمپلنت های ارائه شده گارانتی می کند. در این مرکز ایمپلنت بیشتر از 15 برند از برندهای معتبر دنیا استفاده می شود و مراجعین محترم با مشورت با پزشک معالج برند ایمپلنت مناسب با قیمت مناسب می توانند انتخاب کنند.

 

قیمت ایمپلنت ها و برند ایمپلنت ها از 1600000 تا 3800000 متفاوت است که انتخاب های بیشتری را برای مراجعین محترم فراهم می سازد. در برند های معروف مانند اشترومن سوئیس و بخصوص زیمر امریکا با توجه به قرار داد مرکز ایمپلنت تهران با قیمت پایین تری نسبت به مراکز مشابه در اختیار مراجعین قرار می دهد.

 

تمام جراحی های این مرکز ایمپلنت بصورت تخصصی انجام می شود و همکاران متخصص که اغلب هیات علمی دانشگاه  می باشند با علم روز و آخرین تکنولوژی در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد. استفاده از کارت طلایی عضویت در کلینیک ایمپلنت امکان تخفیف در مراجعات بعدی برای فرد و یا افراد خانواده را فراهم می سازد.

 

در برخی از برند های ارائه شده مراجعین امکان پرداخت قسطی در طول چهار ماه وجود دارد. از امکانات دیگر بهترین مرکز ایمپلنت تهران می توان به پروتز های فوری موقت بلافاصله بعد از قرار دادن پایه ایمپلنت دندان برای نواحی قدامی می توان اشاره نمود برای افرادی که دندان جلو از نظر زیبایی و خالی نبودن اهمیت داشته باشد بیمار بی دندان نخواهد بود.

 

امکانات مرکز ایمپلنت تهران

از امکانات دیگر بهترین مرکز ایمپلنت تهران می توان استفاده از تکنولوژی اباتمنت و روکش های زیرکونیوم بروش کت کم اشاره کرد در نواحی زیبایی حداکثر زیبایی و با کاهش ریسک دیده شدن سیاهی لثه بیمار با اطمینان خاطر از داشتن ایمپلنت دندان جدید لذت خواهد برد.

 

ارائه ایمپلنت های دو ماهه با کاهش زمان ترمیم برای هموطنان که درگیری شغلی یا مسافرت دارند یا ساکن خارج از کشور هستند زمان درمان کاهش خواهد یافت. لابراتوار های همکار این مرکز شامل سه لابراتوار سارا، منگولی و پتروسیان می باشد که نیاز به معرفی نداشته و بهترین های ایمپلنت تهران و ایران هستند.

 

رضایت مراجعین کلینیک ایمپلنت جی دی

برای ما رضایت مراجعین اولویت اول است کنترل و پی گیری درمان ،یاداوری زمانهای ویزیت برای کنترل، امکان وقت دهی انلاین از طریق وب سایت مرکز و پیش بینی حدودی زمان درمان، ارزش ما برای وقت مراجعین را نشان می دهد. بزودی نظر خواهی ما از مراجعین کمک شایانی در پیش برد و اصلاح کیفیت خدمات ما خواهد کرد.

 

مطمئنیم انتقادات و راهنمایی های شما مهمترین قدم دربالا نگه داشتن کیفیت خدمات و کاشت دندان خواهد بود.

 

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

6 Comments

 1. محمدی says:

  آیا مراجعین می توانند برند ایمپلنت را خودشان انتخاب کنند؟

  • manager says:

   در کلینیک ایمپلنت جی دی بیش از 15 نوع برند ایمپلنت به مراجعین ارائه می شود که هر کدام از این برندها بهترین برندهای دنیا هستند. مراجعین با مشورت با پزشک معالج می توانند بهترین نوع ایمپلنت را قیمت مناسب انتخاب نمایند.

 2. همه برندها امکان پرداخت اقساطی ندارند؟

 3. manager says:

  همه ی برندهایی که در مرکز ایمپلنت جی دی ارائه می شود امکان پرداخت اقساطی را دارد.

 4. Hadis says:

  ساعت كاري مطب چه روزهايي هست؟كانال تلگرامي نداريد ؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *