قابلیت ترمیم و تعویض ایمپلنت
قابلیت ترمیم و تعویض ایمپلنت
خرداد ۲, ۱۳۹۶
جوش خوردن ایمپلنت دندان با استخوان فک
جوش خوردن ایمپلنت دندان با استخوان فک
خرداد ۱۶, ۱۳۹۶

تفاوت برندهای مختلف ایمپلنت در چیست؟

تفاوت برندهای مختلف ایمپلنت

تفاوت برندهای مختلف ایمپلنت در چیست؟

معمولا نوع آلیاژی که در برندهای مختلف ایمپلنت های دندانی به کار می رود با یکدیگر یکسان است و تنها تفاوت ایمپلنت ها در مقدار آلیاژی است که در آن ها به کار رفته است و این موضوع می تواند یکی از دلایل تفاوت برندهای مختلف ایمپلنت باشد.

تفاوت دیگری که در برندهای ایمپلنت دندان وجود دارد ظرافت آن هاست. همچنین پیچ اتصال دهنده ایمپلنت ها از نظر ظرافت و استحکام با یکدیگر تفاوت دارد.

نکته ی مهمی که در ساخت ایمپلنت ها وجود دارد ظرافت در طراحی رزوه های پایه ایمپلنت است. اینکه ایمپلنت از نظر نفوذ در استخوان و همچنین ثبات آن ها در استخوان فک چگونه است از ویژگی های مهم ایمپلنت دندان محسوب می شود.

امروزه ایمپلنت های سوییسی معروف ترین ایمپلنت های بازارهای جهانی هستند. ایمپلنت های سوییسی دارای 35 سال سابقه در بازارهای دنیا هستند و فرمول های خاصی در ساخت آن ها به کار رفته است.

روی بدنه ی ایمپلنت های سوییسی حفره های ریزی وجود دارد و روی آن ها پودر تیتانیوم اسپری شده که این کار باعث زبرتر شدن سطح ایمپلنت می شود و یک شکل سنگ پایی به ایمپلنت دندانی می دهد. که این کار یکی از ویژگی های ایمپلنت های سوییسی به شمار می رود. در این مل استخوان های فک راحت تر به درون ایمپلنت نفوذ می کند و ایمپلنت دندان سریعتر به استخوان جوش می خورد.

کمپانی های مختلف برای ساخت ایمپلنت دندان فرمول های خاصی دارند که معمولا این فرمول را اعلام نمی کنند و به صورت سکرت نگه می دارند.

زمانی که که برای جوش خوردن ایمپلنت به استخوان فک نیاز است حدود 5 ماه است که با استفاده از از ایمپلنت های سوئیسی این زمان به 20 روز کاهش پیدا کرده است.

تفاوت برندهای مختلف ایمپلنت

برندهای مختلف ایمپلنت

مرکز ایمپلنت جی دی ارائه دهنده برترین برند ایمپلنت های دندانی است. در این مرکز بهترین نوع ایمپلنت بسته به نیاز مشتری و بودجه ای که در نظر گرفته شده است به وی پیشنهاد می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *