برترین ایمپلنت های آمریکایی کدامند؟ایمپلنت زیمر،نوبل بایوکیر ، تری ای،بایوهوریزون
تیر ۱۹, ۱۳۹۶
معرفی اجزای تشکیل دهنده ایمپلنت
ساخت ایمپلنت دندان
مرداد ۴, ۱۳۹۶

جایگزین کردن دندان از دست رفته با ایمپلنت دندان

کلینیک ایمپلنت جی دی

جایگزین کردن دندان از دست رفته با ایمپلنت دندان

زمانی که فردی دندان خود را از دست می دهد باید به فکر جایگزین کردن دندان از دست رفته خود باشد. زیرا جای خالی دندان می تواند مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد.

یکی از مشکلاتی که در نبود دندان برای شخص ایجاد می شود مشکل در جویدن غذا و سیستم غذا خوردن است. غذا خوردن در حالی که حتی یکی از دندان ها در دهان نباشد بسیار مشکل و دردآور می تواند باشد. زیرا با خوردن غذاهای سفت به لثه آسیب وارد می شود و درد زیادی را به فرد تحمیل می کند.

دندان پزشکان سال ها پیش برای حل این مشکل اقدام به کشف راه های جدید برای جایگزین کردن دندانی شدند که دیگر در دهان فرد وجود ندارد. و آسیب هایی که به لثه می رسد را کم کنند.

بعد از تحقیقات بسیار و آزمایشات فراوان دندانپزشکان موفق به کشف و ساخت ایمپلنت دندان شدند. ایمپلنت دندان می تواند بهترین جایگزین برای دندانی باشد که از دست داده شده است.

جایگزین کردن دندان از دست رفته

مرکز ایمپلنت جی دی

مراحل کاشت ایمپلنت

ایمپلنت دندان در دو مرحله در دهان فرد گذاشته می شود. در مرحله اول پایه ایمپلنت در لثه جایگذاری شده و در مرحله بعد تاج ایمپلنت گذاشته می شود.

ایمپلنت دندان مانند دندان طبیعی برای فرد عمل می کند و می تواند تا آخر عمر در دهان فرد باقی بماند. البته طول عمر ایمپلنت به مراقبت های فرد از ایمپلنت دندان نیز بستگی دارد.

البته شخصی که از ایمپلنت دندان به جای دندان طبیعی خود استفاده می کند باید بیشتر از قبل به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت دهد و استفاده از مسواک، نخ دندان و دهانشویه را در برنامه روزانه خود قرار دهد.

البته ایمپلنت دندان انواع مختلف و برندهای متفاوت دارد و اینکه توسط چه کسی در دهان جایگذاری می شود از اهمیت خاصی برخوردار است.

بیماران برای داشتن کاشت ایمپلنت دندان موفق باید به یک متخصص ایمپلنت مراجعه نمایند تا در نهایت نتیجه ایمپلنت برایشان رضایت بخش باشد.

ایمپلنت دندان باید در مرکز ایمپلنت معتبر انجام شود و یکی از بهترین مراکز ایمپلنت معتبر در تهران مرکز ایمپلنت جی دی است که در زمینه ارائه انواع برندهای ایمپلنت دندان سابقه طولانی و درخشانی دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *