چگونگی جایگذاری ایمپلنت دندان
چگونگی جایگذاری ایمپلنت دندان
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۶
تفاوت برندهای مختلف ایمپلنت
تفاوت برندهای مختلف ایمپلنت در چیست؟
خرداد ۶, ۱۳۹۶

قابلیت ترمیم و تعویض ایمپلنت

قابلیت ترمیم و تعویض ایمپلنت

در صورت تحلیل لثه، قابلیت ترمیم و تعویض ایمپلنت وجود دارد؟

در بسیاری از افراد میانسال این احتمال وجود دارد که در سال دوم بعد از کاشت ایمپلنت دندان لثه دچار تحلیل شود. این تحلیل در سال اول به میزان 1 میلیمتر است. ولی جای نگرانی نیست چون قابلیت ترمیم و تعویض ایمپلنت وجود دارد.

اما در صورتی که فردی که ایمپلنت دندانی انجام داده است بهداشت دهان و دندان خود را به صورت منظم انجام دهد و به طور کامل از ایمپلنت نگهداری کند این درصد به 0/1 میلیمتر کاهش پیدا می کند.

البته این درصد برای همه ی افراد یکسان نیست و ممکن است در فردی کلا تحلیل لثه به وجود نیاید. البته باید گفت تحلیل استخوان به قدری نیست که سبب ایجاد نگرانی در فردی شود.

زمانی فردی که ایمپلنت دندانی انجام داده باید نگران باشد که بیماری در لثه به وجود آید که در این صورت احتیاج به ترمیم استخوان و همچنین استخوان سازی دارد.

ترمیم استخوان و استخوان سازی کار مشکل و زمان بری است به همین دلیل دندانپزشک متخصص بعد از کاشت ایمپلنت دندانی به بیماران توصیه می کند که کاملا از ایمپلنت دندان خود مراقبت نمایند و بهداشت دهان و دندان خود را رعایت نمایند.

قابلیت ترمیم و تعویض ایمپلنت

ترمیم و تعویض ایمپلنت

مرکز ایمپلنت جی دی

مرکز ایمپلنت جی دی یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده ایمپلنت دندانی در تهران است و در زمینه انواع برند ایمپلنت دندان سابقه ی طولانی دارد.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *