تفاوت انواع ایمپلنت
تفاوت انواع ایمپلنت
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۶
چگونگی جایگذاری ایمپلنت دندان
چگونگی جایگذاری ایمپلنت دندان
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۶

چگونه می توان طول عمر دندان را افزایش داد؟

افزایش طول عمر دندان

چگونه می توان طول عمر دندان را افزایش داد؟

برای اینکه طول عمر دندان های طبیعی و یا کاشته شده را افزایش داد راه های زیادی وجود دارد که در اینجا به طور مختصر به آن می پردازیم.

دندانی خراب شده است اما هنوز عمر آن تمام نشده را می توان با مراجعه به دندانپزشک متخصص در دهان نگه داشت. می توان این دندان را ابتدا درست کرد و بعد روکش نمود که این کار باعث افزایش طول عمر دندان می شود.

همچنین ایمپلنت دندان می تواند یکی از بهترین راه های جایگزین نمودن دندان های از دست رفته است. زیرا کاشت ایمپلنت به راحتی می تواند از تحلیل استخوان فک جلوگیری کند.

ایمپلنت دندان کاشته شده به راحتی می تواند نقش دندان طبیعی را برای فرد ایفا کند و از نظر ظاهر و همینطور کارایی هیچ تفاوتی با دندان طبیعی ندارد.

با کاشت ایمپلنت دندانی شخص می تواند مانند سابق تمامی غذاها را بجود و از تمامی غذاهای مورد علاقه خود استفاده نماید و رژیم غذایی سابق خود را داشته باشد.

ایمپلنت دندان می تواند مانند دندان طبیعی برای فرد کارایی داشته باشد و همچنین از مسواک و نخ دندان به راحتی استفاده نماید.

زمانی که فرد ایمپلنت دندان انجام داده قادر است با رعایت بهداشت دهان و دندان بیشتر از قبل طول عمر ایمپلنت را افزایش دهد و آن را سالیان سال در دهان خود حفظ کند.

طول عمر دندان

طول عمر دندان

مرکز ایمپلنت جی دی بهترین مرکز ارائه دهنده انواع برند ایمپلنت دندان در تهران است و مراجعان می توانند با مشاوره های خاصی که در این مرکز انجام می شود مناسب ترین برند ایمپلنت خود را انتخاب نماید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *