افزایش طول عمر دندان
چگونه می توان طول عمر دندان را افزایش داد؟
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۶
قابلیت ترمیم و تعویض ایمپلنت
قابلیت ترمیم و تعویض ایمپلنت
خرداد ۲, ۱۳۹۶

چگونگی جایگذاری ایمپلنت دندان

چگونگی جایگذاری ایمپلنت دندان

چگونگی جایگذاری ایمپلنت دندان

چگونگی جایگذاری ایمپلنت دندان به این گونه است که ایمپلنت دندانی دارای یک پایه است که این پایه به صورت پیچ در استخوان فک قرار داده می شود. بعد از این مرحله به مدت 3 تا 9 ماه باید صبر کرد تا پایه ایمپلنت به استخوان فک جوش بخورد.

گاهی اوقات پیش می آید که ایمپلنت دندان زمان بیشتری نیاز دارد تا به استخوان فک پوش بخورد که این موضوع را پزشک به بیمار اعلام می کند. دندانپزشک متخصص برای رفع این مشکل در دهان بیمار یک دندان جایگزین قرار می دهد. این دندان به صورت موقت است و تنها برای اینکه جای خالی دندان برای بیمار ناراحت کننده نباشد این کار انجام می شود.

در مرحله بعدی یک قسمتی به اسم هیلینگ اباتمنت به ایمپلنت کاشته شده وصل می شود. هیلینگ به شما کمک می کند تا لثه بتواند شکل یک لثه طبیعی را در کنار روکش ایمپلنت دندانی ایجاد کند.

اینکه ایمپلنت دو مرحله ای برای بیمار انجام شود و یا ایمپلنت تک مرحله ای بستگی به تجویز پریودونتیست دارد. ایمپلنت تک مرحله ای به این گونه است دندانپزشک در جلسه اول زمانی که ایمپلنت را در دهان بیمار جایگذاری می کند هیلینگ اباتمنت را در همان مرحله در دهان قرار می دهد.

در مرحله آخر زمانی که لثه التیام یافت دندانپزشک از ایمپلنت قالبگیری می کند و به وسیله آن یک دندان که به آن روکش ایمپلنت می گویند بر روی پایه ایمپلنت نصب می شود.

برای جایگزین کردن چند دندان از دست رفته می توان از بریج های متصل شده به ایمپلنت استفاده نمود. ایمپلنت ، بریج ها را نگه می دارد و به عنوان تکیه گاه برای بریج ها استفاده می شود.

چگونگی جایگذاری ایمپلنت دندان

جایگذاری ایمپلنت دندان

مرکز ایمپلنت جی دی یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده برند ایمپلنت های دندانی است که بهترین برند را با توجه به نیاز مشتریان به آن ها پیشنهاد می دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *